معرفی مطب

مجموعه تخصصی ما شامل بخشهای مختلفی جهت ارائه خدماتی در خور مراجعین می باشد و تلاش کرده ایم تا محیطی آرام و عاری از هرگونه استرس و نگرانی برای ایشان فراهم کنیم.

بخش (CSR)

مجموعه ما دارای اتاق مخصوص استریلیزاسیون است که به اتوکلاوهای کلاس B که بیشترین میزان استریلیتی را در دنیا فراهم میکنند مجهز میباشد.

بخش پذیرش(RECEPTION)

سیستم مدیریت پذیرش مجهز به نرم افزارهای مدیریتی بوده و با پرسنل مجرب و باسابقه اداره می گردد و تمامی اطلاعات ثبت و ضبط و محفوظ بوده و باروش PRS یا پیگیری مداوم وضعیت بیماران و برنامه ریزی و یادآوری به آنها شرایط پرمشغله مراجعین ما را به آرامش دعوت میکند.

بخش بیماران ورودی(OUT PATIENT)

ما دراین بخش با آغوش باز پذیرای مراجعین محترم با هرگونه بیماری و یا نارسایی هستیم و دکتر عارفی شخصا کلیه بیماران را معاینه نموده و مشاوره تخصصی می دهند و طرح درمان در یک جلسه بطور کامل انجام میگیرد.

بخش لیزر

دراین بخش از لیزرهای گوناگون محیط درمانی استفاده می گردد ما دراین بخش لیزر "EPIC" دیود لیزرها و لیزرهای اربیوم کرومیوم Er.Cr.YSGG و "I Lase" که همه از محصولات آمریکا هستند بکار گرفته ایم.

بخش جراحی

مجموعه ما شامل یک اتاق عمل با کلیه امکانات اورژانسی و دستگاههای مختلف جراحی مثل موتورهای جراحی پیزو سرجری و لیزر مورد استفاده در جراحی و درمکانی کاملا خصوصی و جدا است .دراین بخش کلیه عمل های جراحی از جراحی های کوچک لثه تا جراحیهای پیوند و سینوس و ایمپلنت انجام میشود.

بخش ترمیمی. پروتز . و زیبایی

در این بخش متخصصین پروتز و زیبایی سریعترین و علمی ترین روشهای تغییرات ظاهری دندانها را به انجام می رسانند.

مطب تخصصی دکتر وحید عارفی درمکانی از شهر تهران واقع است که دسترسی با متروو اتوبوس و تاکسی به آسانی و سهولت قابل انجام است از شمال مسیر مستقیم خیابان شریعتی از غرب مسیر مستقیم بزرگراه همت به سمت سه راه ضرابخانه از شرق بزرگراه شهید زین الدین بطور مستقیم و ازجنوب هم خیابان شریعتی به طور مستقیم منتهی به مطب ما میگردد.نزدیکی ایستگاه متروی شریعتی و ترمینال سه راه ضرابخانه سهولت رفت و آمد رافراهم میکند.

 

دکتر وحید عارفی جراح و متخصص بیماری های لثه با سابقه 18 سال در رشته ایمپلنت، فوق تخصص لیزر و جراحی های لیزری در دندانپزشکی، عضو AAP آمریکا است. دوره دکترای دندانپزشکی عمومی در سال های 1993-1987 و تخصص در رشته پریودنتولوژی را از سال 1993-1996 گذرانده است و به مدت 2 سال هم در بخش تخصصی بیماری های لثه دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران مشغول بوده است. وی از اعضای اولیه آکادمی پریودنتولوژی ایران در 15 سال گذشته و همچنین از اعضای آکادمی پریودنتولوژی امریکا است. پس از پیشرفت روش های لیزری در دندانپزشکی عمومی و جراحی های لثه و دیگر مداواهای دهان، فک و صورت بوسیله لیزرتراپی، دوره فلوشیپ لیزر را در آلمان گذرانده است. دوره اولیه جراحیهای ایمپلنت را نزد پرفسور برانمارک و هرتل در سال 1372 (1993 میلادی) فراگرفته و بدنبال آن مدارک متعددی در ارتباط با ایمپلنت و جراحیهای پیشرفته استخوانی در داخل و خارج از کشور اخذ نموده است.

 

 

تهران، خیابان شریعتی، جنب حسینه ارشاد، بن بست ارشاد، پلاک 3، طبقه 2، واحد 25

تلفن تماس : 22894246 - 22894247

 

شماره تلگرام : 09397764904

پیامک : 09397764904

پست الکترونیک : info@drvahidarefi.com - vahident@hotmail.com - dr.vahidarefi@gmail.com

 

روزهای کاری : شنبه - دوشنبه - چهارشنبه

ساعات کاری : 9:30 الی 13:30 و 15:00 الی 19:00

روزهای کاری : یکشنبه و سه شنبه

ساعات کاری : 15:00 الی 19:00